Pozvánky

Vánoční Pstruží
8. prosince 2023 Pá
Sněhobraní
27. ledna 2024 So

Info

Jen pro členy

Přihlašovací jméno

HesloRegistrace

Kontakt

Adresa:
Pionýr Kopřivnice
Sokolovská 393
742 21 Kopřivnice
IČO: 67340547
pionyrkoprivnice@centrum.cz
Vedoucí PS:
Božena Klimecká
tel. 606 445 245
Účet: 2400112377/2010

Toto jsme my

Božena Klimecká
Fotka
To je naše nejvyšší vedoucí. Bez ní by nic nešlo. Všechno zařídí, zorganizuje. Činnost naší skupiny si bez ní nedokážeme představit.
Petra Bilová
petrabi
Vypadá to, že se s ní vyklube nadějná instruktorka a vedoucí. Má cit pro práci s dětmi a je to rozený vůdce. Hezky tančí a aktivně se účastní většiny akcí.
Dáša Bjačková
dasa
Objevila se neznámo odkud. Najednou tu byla. A jsme tomu rádi. Málo kdo se ji vyrovná v zásobách energie. Není věc, kterou by nezvládla a nikdy se nestalo, že by někomu nepomohla. Nádherně se stará o malé děti a vždycky v ní najdou oporu a pochopení.
Alan Břuska
alan
Alan vede Klub deskových her a je archivářem fotek naší pionýrské skupiny.
Simča Břusková
simca
Simča nám se svým právnickým vzděláním pomáhá krotit zákony a paragrafy, ve volném čase tancuje v souboru a vždy má na srdci dobrou radu a na tváři milý úsměv.
Radek Buchta
bugy
Dlouholetý strážce zlatého pivního pokladu. Dokáže sehnat a zařídit spoustu věcí. Exceluje svým nářečím. Jeho nejoblíbenějším slovem je "Ka".
Filip Dospiva
filip
Přestože to nemá do Kopřivnice zrovna nejblíže, je ho vidět vždy a všude. Filip je ochotný přiložit ruce k dílu a dovede se např. zasloužit o tu nejlepší taneční show. Velice zodpovědný člen z našich řad.
Lukáš Fajmon (Fajmy)
fajmy
Od útlého věku jezdí každý rok na tábory a již nadešel čas, aby jezdil jako zkušený instruktor. Fajmy je velice hodný k dětem a milý ke všem. Jeho spolupráce s ostatníma je neskutečná.
Jana Fajmonová
jana
Povoláním zdravotní sestřička, jinak obětavá hlavní vedoucí trvající na svých pevných zásadách. Uzavírá koloběh letních táborů na Olbramu vedením 3. turnusu.
Milena Filová
milena
Jedna z našich nejzkušenějších hlavních vedoucích. Dlouhá léta vedla 2. turnus. Je maximálně obětavá a vždy pomůže s mnoha různými akcemi během roku. Moc krásně maluje.
Petr Frňka
fofo
Bavič oddílu Šedých myšek. Dokáže vymyslet senzační hry a má neotřelé nápady.
Zuzka Herblichová
zuzkah
Dlouholetá účastníce tábora než se z ní stala pionýrská vedoucí. Veselá slečna, která nezkazí žádnou srandu. Je to akční divoška, která miluje sport a své dlouhé vlasy.
Standa Hlupík
standa
Největší smíšek pionýra, kam přijde, tam to strhne v neuvěřitelnou show. Vždycky dokáže zvednout náladu a vykouzlit úsměv na všech dětských tvářičkách. Fajn človíček do nepohody.
Michal Hudec
hudy
Věrný člen, který začal chodit do skupiny již od dětství a vypracoval se na post vedoucího oddílu Nezmarů. Hodně přispívá skupině svou ochotou být trpělivým řidičem a zajišťovat dovoz různých věci v jakoukoliv hodinu a bez ohledu na počasí. Strašně moc pomáhá a na nic si neztěžuje.
Michal Jalůvka
michalj
Nový instruktor Šedých myšek, který zde dříve působil i jako jejich dětský člen. Je to pohodář, který má děti strašně rád a vyjde jim vždy vstříc. Nikdy se s ním děti nenudí.
Aneta Janáčová
aneta
Nejoblíbenější zdravotnice. Pofouká každou bolístku, zalepí odřeninu a přidá bonbónek proti stýskání a bolení bříška.
Jelena Jurečková
jelca
Obětavá vedoucí oddílu Šedých myšek. Celé své srdce odevzdává činnosti svých dětí. Díky ní dosahují skvělých výsledků v soutěži Sedmikvítek v oblasti divadlo, hudba a výtvarná činnost.
Míra Klimecký
mira
Atomová bomba plná šílených nápadů a smíchu. Tohohle člověka málokdy potkáte nabručeného. Pionýrem je od narození, a jde to vidět. Zkušeností má na rozdávání a vyzná se snad ve všem. Láska naše MucK!
Zbyněk Kocián
zbynek
Výjimečný organizátor a strůjce většiny kvalitních her. Vitalita celé skupiny se opírá o jeho bedra. Schopný webmaster a nadšený radioamatér.
Jiří Koňas
kony
Nejpracovitější člověk, který se práce nebojí a zastane ji rovnou za dva. Se vším se umí poprat po svém. Nebojí se vlka nic a pro děti je správným taťkou.
Radka Krompolcová
radka
Veselá povaha, která s nadšením jde do kdejakého bláznivého nápadu. Účastní se většiny akcí a na několika táborových turnusech si vyzkoušela roli oddílové instruktorky.
Radek Kubela (Kaštan)
kastan
Odchovanec pionýrského oddílu Nezmarů, je velice impulzivní člověk. Slušně vychovaný človíček, který je jeden z nejvíce energických lidí v našich řadách.
Vojta Kurečka (Krtek)
kurecka
Odchovanec pionýrského oddílu Nezmarů, nejvíce zábavný člověk v naší skupině, který dokáže rozesmát i v nejhorších chvílích. Velice milý pohledný člověk který se snaží rozveselit děti.
Ivča Lipovská
ivca
Další odchovanec z Nezmarů. Nikdy nás nenechá ve štychu s jakoukoli akcí a její pomoc je nezbytná.
Vašek Majkus
vasekm
Je to ochránce táborového řádu. Je s ním velká sranda a děti ho mají moc rády. Ke všemu se postaví s důvtipem a zanechá za sebou kus práce. Je vlastníkem mnoha kvalifikací a stará se o správu našeho tábořiště.
Daniela Masiariková
danielka
Táborová vedoucí, která jde do všeho po hlavě a nebojí se neúspěchu. Dokáže naburcovat i celý oddíl a vyhecovat ho tak ke skvělým výkonům. Její přednost je rozumnost a duchapřítomnost.
Daniel Merta
danek
O zábavu je sním vždy postaráno a nebojí se jít do větších akcí. Je to nejvyšší člen skupiny a má o svých věcech pořádný přehled.
Anička Münsterová
anicka
Po dlouhé době na táboře a navíc jako kuchařka. Je to žena na svém místě. Zodpovědná, pracovitá a ochotná "jít" do každé, byť i šílené akce.
Sára Poláčková
sara
Další nováček v našich řadách, která zná všechna bojovná umění a je to náš nejsilnější článek pionýra. Dokáže vždy porozumět a dle svých zkušeností velice ráda poradí.
Martina Řezáčová
width=
 
Gabriela Seibertová
gabcas
Maminka všech našich princezniček. Každá malá slečna si ji hned oblíbí a chodí si k ní pro radu, pro útěchu i jen tak se schoulit do náruče. Na skupině vede oddíl Nezmarů.
Klára Šejnohová
klara
Nová členka naší skupiny, která se aktivně zapojuje do našich akcí a z naší skupiny je nejvíce hudebně naladěná.
Richard Štěpánek
richard
Spravedlivý a důležitý člověk v našich řadách. Působí vyrovnaně a nemá přehnané nároky na ostatní. Rád vyslechne problém od dětí i od blízkých přátel a nabídne varianty řešení.
Pavel Střelec
strelec
Odchovanec pionýrského oddílu Nezmarů. Tenhle mladík patří k těm spravedlivým a hlavně těm, kteří mají výborné nápady. Jeho nadšení pro hru je neskutečně obrovské.
Pavel Šulák
pavel
Nadšený fotbalista s mohutným hlasem. Odborník přes stanové konstrukce.
Petr Šulák
petrs
Rozený kutil. Dokáže opravit neopravitelné a zodpovědně se stará o táborovou základnu.
Kamča Šumšalová
kamca
Má na starosti skupinovou kroniku a velice pečlivě a poctivě se o ni stará. V současné době působí jako vedoucí u oddílu Šedých myšek a na tábor jezdí jako oddílová vedoucí a zdravotník.
Gabriela Šumšalová
gabcasu
Jedna z nejmladších vedoucích Šedých myšek, která si umí poradit v každé situaci. Správnou pionýrkou je už od malička. Téměř nikdy nemá negativní postoj.
Klaudie Švajková
neni
Začínala jako dítě v oddílech Šedých myšek. V nynější době je jejich vedoucí. Dokáže motivovat všechny kolem sebe do různých soutěží a akcí.
Marek Trnčák
marekt
Od té doby, co Marek vyrostl v Pionýru, se bez něj neobejde jediná akce. Moc rád řeší různé technické problémy a rád nabídne ruku k dílu.
Marek Urbánek
marek
Velký srandista a také Dí džej. S dětskou populací jedná vstřícně a s ohledem. Je pro každou neplechu a nikdy nic nezkazí.
Tomáš Vilček
tomasv
Muž mnoha povolání. Jeho nejoblíbenější fráze: "Já bych to neřešil". Fandí hokejovým Vítkovicím. Jeho nerozlučným kamarádem je mobil.
Lucie Vohlidkova
vohlidkova
Petr Žingor (Slave)
slave
Další nováček v našich řadách. Klube se z něho vtipný a zodpovědný vedoucí. Navenek působí tiše, ale nenechte se zmást!

Naši přátelé

Petra Brablecová
petrabo
Je aktivní, spolehlivá a zodpovědná. Věnovala se aktivně divadelnímu herectví, ale nejlépe ze všeho se zhostila role životní.
Iveta Buchtová
iveta
Je to veselá kopa (brečí pouze u cibule). Pro blaho dětí obětuje svou zábavu. Je nenápadná, ale zůstane po ní spousta odvedené práce.
Lucie Bučková
buca
Léta jezdila na tábor a vypomáhá na pionýrských akcích. Velice pracovitá, má ráda děti a je s ní velká legrace.
Luboš Chalupa
lubosch
Hedvika Děcká
hedvika
Tento človíček si ráno bere sebou úsměv jako součást výzbroje pro celý den. Neexistuje snad ani fotka, kde by se "nekřenila" na celý svět. Velice obětavá a boje schopná kamarádka. Její rukodělná práce zdobí nejedno zákoutí táborové základny.
Danek Dobeš
dobes
Náš mladý Romeo, který se dobře vyzná v počítačovém světě. Za každou cenu je pro každou legraci.
Vašek Dvořák
vasekdv
Dokázal zařídit i nemožné. Během roku se pečlivě staral o naši táborovou základnu na Olbramu a na táboře dělal nevděčnou funkci hospodáře. Byl dobrý vypravěč a vždy měl v zásobě neuvěřitelné množství historek.

Škoda, že už není mezi námi.
Lukáš Heralt
lukash
Verča Heraltová
verca
Verča se dlouho účastnila letních táborů i mnoha jednodenních akcí jako vedoucí. Dnes je její práce spíše ve Vedení PS. Miluje práci s dětmi a na své členství v naší skupině je náležitě hrdá.
Katka Hýblová
katkah
Vynalézavá a kreativní. Kde bychom byli bez jejích nápadů na vylepšení klubovny, tábořiště i všech každodenních drobností. Katce vděčíme za spoustu výtvarných a uměleckých dovedností. Také nechybí, aby nedonesla na nějakou akci buchtu.
Jakub Jína
kubaj
Luboš Klemeš
lubos
Dokáže s nadhledem vést zimní i letní táborový turnus a k tomu je skvělý kuchař. Pokaždé vyslyší všechna dětská přání.
Tamara Kunčarová
tamca
Bývala vedoucí oddílu Nezmarů. Tamara je zodpovědná vedoucí, která vždy ví co se může stát a dokáže předcházet nežádoucím věcem. Je něco jako naše velvyslankyně, která jezdí na zahraniční tábory, semináře a skvěle reprezentuje naši organizaci. Není pro ni problém vést hromadu lidí a nikdo si na ni netroufne.
Kuba Ludka (Ziky)
ziky
Dlouholetý účastník našich táborů, z kterého se vyklubal nadšený Pionýr zapálený do každé akce. Vždycky rád pomůže, má dobré a neotřelé nápady a je výborný divadelník. U dětí je velmi oblíbený a nezkazí žádnou srandu.
Anna Mairingerová
anna
Léta jezdila na tábor a vypomáhá na pionýrských akcích. Svědomitá, dobře si rozumí s dětmi, velmi kreativní a se vším ráda pomůže.
Milan Marek
milan
Inka Maxová
inka
Ondřej Mede (Žofré)
zofre
Technicky zručný a pracovitý mladík, kterého není potřeba přemlouvat k pomoci. Hry se snaží přelstít, přes nedořešená pravidla a to je jeho taktická výhoda nad ostatníma.
Lukáš Melčák
lukas
Dlouholetý vedoucí oddílů na táborech a silný pracant. Každého rád vyslechne a poradí, ale dokáže být také pevně spravedlivý a neoblomný. Děti se s ním nikdy nenudí.
Tomáš Münster
tomasm
Vyhlášený znalec karetních her. Svou fyzickou zdatnost uplatňuje ve sportovních aktivitách. V hudební kapele hraje na bicí.
Tereza Ripperová
tereza
Patrik Svoboda
patrik
Michal Tichavský
michal
Kulový blesk pionýrského nebe. Je to jeden z posledních akčních hrdinů současnosti.
Kuba Trnčák
kuba
Nezkrotný generátor trhlých nápadů. Dokáže si děti podmanit svým humorem a velkou energií, kterou vkládá do her a všech akcí. Kuba se stará o design plakátů, letáků, pozvánek a všeho co potřebuje trochu kreativity a pevnou ruku při práci s PC.
Hanka Trnčáková
hanka
Jeden z hlavních tvůrců táborového programu. Je to dokonalá vedoucí, kterou děti zbožňují. V nouzi dokáže vládnout pevnou rukou a dotáhnout věci do konce.
Zbyněk Kocián, Filip Dospiva 2005 - 2014