TÁBORY

Pozvánky

Pohádkový LES
1. května 2024 St

Info

Jen pro členy

Přihlašovací jméno

HesloRegistrace

Kontakt

Adresa:
Pionýr Kopřivnice
Sokolovská 393
742 21 Kopřivnice
IČO: 67340547
pionyrkoprivnice@centrum.cz
Vedoucí PS:
Božena Klimecká
tel. 606 445 245
Účet: 2400112377/2010

Toto jsme my

Božena Klimecká - Hlavní vedoucí skupiny
Fotka
To je naše nejvyšší vedoucí. Bez ní by nic nešlo. Všechno zařídí, zorganizuje. Činnost naší skupiny si bez ní nedokážeme představit.
Míra Klimecký (Miry) - Zástupce pionýrské skupiny
mirsa
Atomová bomba plná šílených nápadů a smíchu. Tohohle člověka málokdy potkáte nabručeného. Pionýrem je od narození, a jde to vidět. Zkušeností má na rozdávání a vyzná se snad ve všem. Láska naše MucK!
Petr Žingor (Slave) - Hospodář pionýrské skupiny
slejv
Další nováček v našich řadách. Klube se z něho vtipný a zodpovědný vedoucí. Navenek působí tiše, ale nenechte se zmást!
David Řeha (Rohlík) - HV - OCH Junior, Správce základny PS
rhlk
Tož takových jako je Rohlík by jsme si přáli celé lidstvo. Skočil jako Apač do vody a naučil to vodu plavat! Akční týpek co ví, že rozkrájet se pro druhé je víc než své štěstí. O tom svědčí jeho zapálenost. Založení dodgeballového týmu Frýdek-Místek, programáka na několik turnusech v roce. Grafika, sociální sítě jsou jeho oceánem. Nyní hlavní vedoucí OlbramChallenge junior a hlavní inovátor ve všech akcích pro děti a veřejnost co naše skupina dělá.
Veronika Ridzáková (Verex) - Vedoucí oddílu Olbramští tygři, Kronikářka PS
verex
Z malého kačátka se nám vyklubala vedoucí oddílu Olbramských tygrů a kronikářky. Můžete jí vidět na všech naších akcích, jelikož její smích je všudypřítomný.
Matyáš Peroutík (NEO) - Správce webu pionýrské skupiny
maty
Víte co je to Matrix? A víte kdo byl Neo? Tak to je přesně náš Matyáš, který v kyberprostoru o proti nám je superhrdina. Nuly a jedničky jsou jeho nejvěrnější přátelé. Zároveň v reálném životě dokáže rychle počítat a tak již několik let dělá hospodáře na naších akcích a táborech. A do toho jezdí jako Vin Diesel.
Richard Štěpánek - Správce základny
richardos
Spravedlivý a důležitý člověk v našich řadách. Působí vyrovnaně a nemá přehnané nároky na ostatní. Rád vyslechne problém od dětí i od blízkých přátel a nabídne varianty řešení.
Zbyněk Kocián - Vedoucí Elektrotábora Junior
zbynek
Výjimečný organizátor a strůjce většiny kvalitních her. Vitalita celé skupiny se opírá o jeho bedra. Schopný webmaster a nadšený radioamatér.
Martina Řezáčová - Hlavní vedoucí 2. turnusu
rezacova
Naše hlavní vedoucí druhého turnusu na Olbramu. Dělat hlavase stojí už tak moc energie, takže jsme rádi, že jí můžete semtam vidět na našich největších akcích, jako pohádkový les či BUBU stezka
Michal Jalůvka - Vedoucí oddílu Šedé myšky
michalj
Nový instruktor Šedých myšek, který zde dříve působil i jako jejich dětský člen. Je to pohodář, který má děti strašně rád a vyjde jim vždy vstříc. Nikdy se s ním děti nenudí.
Andrea Čípová (Ginnys) - Vedoucí oddílu Šedé myšky
ginny
Potřebujete něco namalovat či nakreslit? Gynis to vždy zařídí! Miluje umění a děti. Proto se nedávno stala vedoucí Šedých myšek. A ptáte se proč Gynis? Bo Harry Potter ?
Robin Slaný (Robek HEHE) - Správce Základny
robek.hehe
Týpek od Znojma, kterého mamka málem neposlala na tábor Olbramchallenge a udělala by velkou chybu. Jelikož od té doby jezdí každý rok a je to náš hlavní dřevorubec, řidič a selská pomoc se všim. Nyní je správce naší táborové základny a baví ho s dětmi dělat všechny rošťárny a hry.
Jakub Maňák (Many) - Správce klubovny PS
kubamany
Týpek, který se z ničeho nic objevil na tréninku dodgeballu a chytli jsme ho za srdce. A za pár let je kápo našeho dodgeballového klubu! Navíc je technicky zdatný a tak opravuje věci, které mu přijdou zničené. Do toho to umí s dětmi bravůrně a ty mu jeho nasazení vracejí svou energií.
Robert Kučera (OK2UWQ) - Vedoucí táboru Elektrotábor
robin
Před jedenácti lety snámi jel poprvé na Elektrotábor a Olbram si zamiloval tak, že je z něho hlavní vedoucí Elektrotábora. Díky němu na Olbramu nežijeme v minulém století, ale internet a technické vymoženosti jsou jeho vášeň. A pokud zrovna nepájí tak nám i dobře vaří.
Natálie Hruškovská - Vedoucí oddílu Olbramští tygři
naty_lepsi
Je sice menšího vzrůstu, ale nebojí se dělat program pro děti v oddíle Olbramských tygrů či na táboře! Občas si jí veřejnost plete s dítětem, ale má to výhody, jelikož neplatíte za dospělého vyšší cenu.
Michal Břuska - Fotograf pionýrské skupiny
mikyy
Náš technik, který fotí, natáčí, jezdí a pomáhá všude kde je to možné. Jinak je to naše hračička s 3D tiskárnou. kde tvoří pro děti a veřejnost upomínkové předměty či věci do her, aby to mělo grády.
Michal Hudec - Vedoucí dodgeballové skupiny juniorů
hudy
Věrný člen, který začal chodit do skupiny již od dětství a vypracoval se na post vedoucího oddílu Nezmarů. Hodně přispívá skupině svou ochotou být trpělivým řidičem a zajišťovat dovoz různých věci v jakoukoliv hodinu a bez ohledu na počasí. Strašně moc pomáhá a na nic si neztěžuje.
Lukáš Ertel (Frenky) - Kuchař pionýrské skupiny
frenky
Jako mladý řádil jako Kasanova, ale teď řádí jako kuchař na táborech a akcích. A do toho umí i řadit své autíčko s kterým doveze, přiveze i nemožné věci!
Alena Žemličková (Žemle) - Hlavní vedoucí Olbramchallenge
zemle
Velice zapálená holčina z našich táborů, která se již stala hlavaskou tábora Olbramchallenge. Do toho ji jinak neřekneme než zkladatelka hymen, jelikož už několik let vymyšlí s Anežkou naše táborové hymny. Nedělá ji problém přijet přes půl republiky a udělat maximum na akce a tábory pro vaše děti.
Alan Břuska
alan
Alan vede Klub deskových her a je archivářem fotek naší pionýrské skupiny.
Radek Buchta
bugy
Dlouholetý strážce zlatého pivního pokladu. Dokáže sehnat a zařídit spoustu věcí. Exceluje svým nářečím. Jeho nejoblíbenějším slovem je "Ka".
Jelena Jurečková
jelca
Obětavá vedoucí oddílu Šedých myšek. Celé své srdce odevzdává činnosti svých dětí. Díky ní dosahují skvělých výsledků v soutěži Sedmikvítek v oblasti divadlo, hudba a výtvarná činnost.
Radek Kubela (Kaštan)
kasty
Odchovanec pionýrského oddílu Nezmarů, je velice impulzivní člověk. Slušně vychovaný človíček, který je jeden z nejvíce energických lidí v našich řadách.
Tomáš Zelníček (Zelí)
zelo
Mladý hoch z tábora OlbramChallenge, který zjistil podstatu a začal se věnovat celoročně skupině. Proto každý týden připravuje akce a tábory pro děti!
Justýna Hruškovská (Justin)
justa
Vyučuje se na zdravotní škole, takže doufáme, že to bude naše zdravuška na všech akcích ?. Budoucí zdravotník je tak trošku psycholog a tak není divu, že si s dětmi umí krásně hrát a povídat, že je pořád obklopena dětma.
Silvie Klečková
silva
Tož taky jedna zmála, která byla hozena do vody jako programák našeho druhého největšího tábora a naučila se plavat bravurně! Až tak, že nám pomáha na všech akcích a začala hrát i dodgeball! Mega pracujicí a zodpovědná členka v našich řadách.)
Jan Sadílek (Sádlo)
sadlo
Klučina, který poznal pár Pionýrů v jiné organizaci a hned přesedlal na naší loď. Vymýšlí originální hry a pomůže vždy i když o tom nevíte. Do toho navíc rozjel dodgeballový klub v Praze (Alpacy) a proto ho už méně vidíte na našich akcích, ale pořád je vněm to podstatné.
Anežka Wysogladová
anez
Ať je to k nevíře, tak Anežka je až z Prahy. A natolik se jí libí náš styl pracovat s dětma, že i jeden čas vedla dodgeballový klub v Chomutově. Je spoluautorkou několika hymen, ale to nejdůležitější co v sobě má...je největší hodnost, kterou jsme kdy viděli. A tu učí celou skupinu. Děti ji zbožňují a práce pro ní není sprosté slovo.
Šárka Matyášová
sarka
Lovosice jsou trošku dál od naší skupiny, ale Šárka nás prostě miluje. Nejvíc se stará o náš instagram a storíčka. Děti miluje víc než svůj život a proto je v naší skupině. Šárka ze všeho nejradši má swing párty a vždy si ráda zatančí.
Zbyňa Válek
zbysekvv
Pat a mat v obráceném stylu. Tento týpek dokáže nemožné... Chcete přehradu ? Máte ji mít. Chcete splachovací záchod na latrýně? Máte ho mít. Chcete, aby byl s dětmi? tak to ho musíte vidět!
Kája Pustějovská
ukaji
Jako dítě snámi nejezdila, ale objevila se z čista jasna a hned to byla jasná zpráva, že tato holčina bde snámi dlouho. Umí to s dětmi, s čísly, s míči, s autem a navíc nuda sní nikdy není!
Ondřej Šmída
mercury
Věříme že tento člověk bude budoucí prezident, jelikož miluje politiku a ví jak komunikovat s rodiči a s institucema. Mimo jiné ho ale fakt baví pracovat s dětmi. Je to fakt, jelikož během dvou let se zněho stal předseda Dodgeballu ?
Petra Kadlec Linhartová
linhartka
Jednim slovem Máma..., která má navíc ještě roli bezpečačky.. a není šance mít prošlé hasičáky či starý uníkový plán.

Naši přátelé

Dominik Horňák
horny
Začínál jako klučina, ale nyní je z něho už trenér Jevišováckého klubu dodgeballu a tím se od nás trošku odtrhl, ale osamostatnil. Každopádně když má možnost, tak vždy pomůže na skupině nebo na akci pro vaše děti.
Kristýna Kožušniková
kika
Naše dobrodružná holčina, která chce procestovat celý svět, ale život je pro ní moc krátký, jelikož svět je obrovský. A nestíhá to protože nám pomáhá na akcích a jezdí na tábory. Až tak jsou pro ní děti důležité, že sama neví co je víc...jestli cestování nebo skupina.
Milena Filová
milena
Jedna z našich nejzkušenějších hlavních vedoucích. Dlouhá léta vedla 2. turnus. Je maximálně obětavá a vždy pomůže s mnoha různými akcemi během roku. Moc krásně maluje.
Verča Heraltová
verca
Verča se dlouho účastnila letních táborů i mnoha jednodenních akcí jako vedoucí. Dnes je její práce spíše ve Vedení PS. Miluje práci s dětmi a na své členství v naší skupině je náležitě hrdá.
Hanka Trnčáková
hanka
Jeden z hlavních tvůrců táborového programu. Je to dokonalá vedoucí, kterou děti zbožňují. V nouzi dokáže vládnout pevnou rukou a dotáhnout věci do konce.
Vašek Majkus
vasekm
Je to ochránce táborového řádu. Je s ním velká sranda a děti ho mají moc rády. Ke všemu se postaví s důvtipem a zanechá za sebou kus práce. Je vlastníkem mnoha kvalifikací a stará se o správu našeho tábořiště.
Lukáš Melčák
lukas
Dlouholetý vedoucí oddílů na táborech a silný pracant. Každého rád vyslechne a poradí, ale dokáže být také pevně spravedlivý a neoblomný. Děti se s ním nikdy nenudí.
Kuba Trnčák
kuba
Nezkrotný generátor trhlých nápadů. Dokáže si děti podmanit svým humorem a velkou energií, kterou vkládá do her a všech akcí. Kuba se stará o design plakátů, letáků, pozvánek a všeho co potřebuje trochu kreativity a pevnou ruku při práci s PC.
Marek Urbánek
marek
Velký srandista a také Dí džej. S dětskou populací jedná vstřícně a s ohledem. Je pro každou neplechu a nikdy nic nezkazí.
Marek Trnčák
marekt
Od té doby, co Marek vyrostl v Pionýru, se bez něj neobejde jediná akce. Moc rád řeší různé technické problémy a rád nabídne ruku k dílu.
Lukáš Heralt
lukash
Náš zdravotník, hasič a správce bezpečnosti. Nejvíc zodpovědný vedoucí pro vaše děti. Proto jsme rádi, že pořád felí s naší skupinou. Jelikož vyhlášek a novot je opravdu moc
Patrik Svoboda (Svoby)
patrik
Již není tak aktivní na naší PS, jelikož založil dodgeball v Olomouci a bydlí v Olomouci. Ale pokud mu to čas dovolí, tak vždy přijde pomoc.
Lukáš Fajmon (Fajmy)
fajmy
Od útlého věku jezdí každý rok na tábory a již nadešel čas, aby jezdil jako zkušený instruktor. Fajmy je velice hodný k dětem a milý ke všem. Jeho spolupráce s ostatníma je neskutečná.
Ondřej Mede (Žofré)
zofre
Technicky zručný a pracovitý mladík, kterého není potřeba přemlouvat k pomoci. Hry se snaží přelstít, přes nedořešená pravidla a to je jeho taktická výhoda nad ostatníma.
Marek Březina
marabrezina
Mladý to hoch, kterému nestačilo nás vidět pouze na táborech a začal nám pomáhat na akcích a hlavně se stavbou a bouraní tábora. Mara toho moc nenamluví, jelikož rád hovoří svými činy.
Michaela Sochová
socha
Náš mrakodrap, jelikož tato holka má nejvyšší nadhled před ostatníma. Ráda tráví pátky v kanceláři a připravuje akce a pomáhá s programem pro vaše ratolesti.
Štěpán Štorek
stepa
Jestli jste se někdy dívali na videa z Olbramchallenge a přišli vám drsnější, tak bohužel foťák ani kamera nemůže zachytit bláznoviny, který tento člověk vymýšlí.
Alena Vokurková (Voki)
voky
Další Pražanda v našich řadách. Svoji výškou může konkurovat všem ve skupině. Vždycky jsme si mysleli, že má ráda okurky a to se potvrdilo, jelikož Znojemské, kde máme tábory jsou ty nejlepší. Nebojí se ani mořských okurek, jelikož pomáhá želvám zpátky do moře. A jako bonus ráda dělá s dětmi a pomůže se vším.
Jiří Funiok
funiok
Náš druhý dřevorubec na Olbramu, který dokáže opravit auto i ze součastem počítačové myši. Přednostně je pro něho prioritou druhý turnus, ale pomáhá kdykoliv má čas a nejsou zrovna přírodní kalamity.
Růžena Stixova
ruza
Naše Růženka upeče a usmaží ty nejlepší delikatesy. Samozřejmě na našich akcích dokáže všechny chutně nakrmit. Navíc její zkušenosti nám dávají velice důležité rady při všech našich činnostech.
Jitka Stuchlíková
jitka
Již několik let naše kuchařka na našem největším táboře. Ale to je jen taková třešňička na dortu, jelikož stavění a bourání tábora je nám mega oporou.
Rýša Malý
risa_maly
Rýša postaví i to co nejde. Jeho zlaté ručičky jsou užasné a dětem zajišťuje to nejlepší zázemí na táboře, které můžeme poskytnout.
Vašek Dvořák
vasekdv
Dokázal zařídit i nemožné. Během roku se pečlivě staral o naši táborovou základnu na Olbramu a na táboře dělal nevděčnou funkci hospodáře. Byl dobrý vypravěč a vždy měl v zásobě neuvěřitelné množství historek.

Škoda, že už není mezi námi.
Zbyněk Kocián, Filip Dospiva 2005 - 2014, Spravce: Matyáš Peroutík, 2022-2024