Kniha návštěv

20.10.2018 17:17 Adéla Elisha Šalamonová
Dobrý den,
po letním táboře nám bylo řečeno, že chystáte i zimní tábor. Chtěli bychom se tedy zeptat, jestli už víte nějaké bližší info k zimnímu táboru, abychom stihli tu naši malou tábornici přihlásit. Isabellka se již velice moc těší a nemluví o ničem jiném, než jak pojede na zimní tábor :-). Děkuji mnohokrát za odpověď na email ellis.ada@email.cz nebo SMS na 773 898 595. :-)
Pěkný den.
12.10.2018 13:23 Jan Novotný
Dobrý den, pronajímáte tábořiště ?
Pěkný den Novotn7 jan jan@novotnyjan.cz
08.09.2017 10:41 Petra Tomisová

Každopádne musím vyseknúť obrovskú poklonu za organizáciu tak skvelého tábora pre deti a i poďakovanie za Michala, ktorý akoby po ňom zas trochu povyrástol :)
Rada by som týmto vyjadrila záujem o jeho pobyt na prvom turnuse v búcom roku.
Prihlášky sa budú podávať tiež rovnako ako na tohtoročný turnus ca. v januári?
Ďakujem vopred za odpoveď

Petra Tomisová
Skalica

Syn : Michal Štros
08.09.2017 10:36 Petra Tomisová
Dobrý deň pani Klimecká,
rada by som vám touto cestou ešte raz poďakovala za uplynulé dva táborové týždne pre syna.
Nakoniec si predsa len niesol nejaký ten diplom za zajímanie rukojemníkov a to, že nebol veľa krát na tej pomyselnej bedni u neho zas nie je až tak veľmi problém. V tomto smere je skôr introvert a ani v škole sa veľmi neženie do recitovania, vystupovania a ak aj vystupuje, radšej zalezie s úškrnom do zadnej rady a ak sa spieva robí sa, že otvára ústa (a potom prinesie jednotku z hudobky a ja padám na zadok :)))
Tento rok ale panuje až mimoriadny pokoj, pohoda po príchode, nesutále melie o tom, čo ste robili a zažili, našiel si kamošov a musím povedať, že s neskrývanou zvedavosťou čaká na to, aká téma pre budúci rok vyhrá.

Takže by som bola rada, ak by sa aj na budúci rok pre neho u vás v tábore našlo miesto.
Platí aj teraz, že si mám o prihlášku povedať nejako hneď skraja roka?

Ešte som sa chcela spýtať .. bude niekde možnosť si stiahnuť aj viaceré fotografie, alebo je len tá jediná skupinová, ktorú dostali?

S pozdravom,

Petra Tomisová
Skalica
08.09.2017 10:30 Gabriela Maschke

Dobrý den, vím, že je ještě hodně brzy, ale chci se zeptat, kdy budou k dispozici přihlášky na tábory na prázdniny 2018. Naše děti byly letos poprvé na táboře I. turnus na Vlnách a přijely nadšené a chtějí jet znovu.

Dále jsem se chtěla zeptat na přihlášky na elektrotábor Junior pro začátečníky - kdy budou k dispozici?

Případně je možné nás již zařadit do pořadníku? První tábor 4 děti, elektrotábor 2 děti.

Ještě bych se chtěla zeptat, zda budou k dispozici nějaké fotky z letošního tábora na Vlnách.
Moc Vám děkuji za Váš čas a to co jste na táboře pro děti udělali, velice Vám děkuji za to, jak jste tábor připravili. Děti přijeli s pláčem domů, že tábor byl úžasný, a že chtějí znovu a doteď o něm neustále mluví. Velké díky.

Gabriela Maschke
11.07.2017 20:51 Jaromír Ptáček
Už druhý rok prožívá s vámi náš Ivan tábornické zážitky a my jsme díky vám, včetně Ivana, šťastni. Když si ho přivezeme domů, tak je z něho cítit ta dobrá nálada, kterou těm dětem rozdáváte. Se mnou, tátou, to Ivan jednoduché nemá, moc vrčím, tak jsem rád, že vždy "uteče" do příjemného prostředí, které mu tolik dá. Jára
19.12.2016 16:17 Pavla
Dobrý den,prosím vás měla bych zájem o přihlášku na letní tábor,kde bych jí mohla stáhnout? Děkuji Kuchařová
14.02.2015 10:07 František Strnad
Dobrý den,
jsem jedním se zakladatelů Vašeho tábora v Olbramkostelu. Velmi dobře
znám Vaši hlavní vedoucí Boženu Klimeckou. Ctěl bych jí poděkovat za vše
co až doposud pro tento tábor udělala a není toho opravdu málo. Přeji jí i
všem kdo se o tento tábor starají do další práce mnoho úspěchů a ještě
hodně let v této činnosti.
Franta Strnad

Starší příspěvky >>