Sedmikvítek v Kopřivnici 2018

Sedmikvítek v Kopřivnici 2018 Božena Klimecká, 26. listopadu 2018
Oblastní talentová soutěž určená pro pionýrské oddíly i širokou veřejnost proběhla v sobotním dopoledne 24. 11. 2018. Letos proběhl již 20. ročník této soutěže. Vystoupení dětí ohromily porotu a Ti nejlepší dostali doporučení do celostátního finále. V Kopřivnici se soutěžilo v kategoriích hudba, divadlo, tanec a dětská porta.

Fotogalerie Drakiáda

Drakiáda Božena Klimecká, 28. října 2018
Drakiáda 2018 — v Bubla City Ranch. ačkoliv nám počasí příliš nepřálo, premiéra akce se celkem vydařila, děkujeme všem účastníkům a hlavně pořadatelům a sponzorům ,Město Kopřivnice Ing. Martina Sochová EFA VIP poradce PARTNERS FINANCIAL SERVICES,A.S.

Fotogalerie BUBU stezka

BUBU stezka Božena Klimecká, 22. října 2018
Děkujeme všem že se zúčastnili i v pochmurném počasí! Děkujeme všem zúčastněným, za skvělou atmosféru, kterou jste vytvořili, díky které byla BUBU stezka tou správnou zábavou na páteční podvečer, snad jste si to užili stejně jako my, a příští rok dorazíte znovu

Fotogalerie Podzimní klub výtvarných činohrátek

Podzimní klub výtvarných činohrátek Božena Klimecká, 11. října 2018
Ve středu 10.10.2018 jsme se sešli v klubovně abychom si ukázali, co se dá vyrobit z listů a přírodního materiálu na podzimní výzdobu.

Fotogalerie V. Turnus - Olbram Challenge 15+

V. Turnus - Olbram Challenge 15+ Mirek Klimecký, 4. září 2018
Šestý ročník Olbram Challenge se nesl ve znamení Starwars. Vedoucí si pro účastníky připravili plno nových aktivit a bojovek, do kterých šli všichni naplno. Počasí nám vyšlo bezdeštné, ale za to nás zastihla pekelná horka, ale naši účastníci potvrdili své kvality a všichni se s nimi poprali.

Fotogalerie IV. Turnus - ELEKTROTÁBOR

IV. Turnus - ELEKTROTÁBOR Mirek Klimecký, 4. září 2018
Letošního Elektrotábora se zúčastnilo 45 dětí ze dvou zemí - 44 z Česka, 1 ze Slovenska. Děti si postavily výrobky, zlepšily se v pájení a v mechanických dovednostech, zúčastnily se radioamatérských závodů a bojovaly v tématických hrách vrámci CTH.

Fotogalerie III. turnus - Indiánské léto na Olbramu

III. turnus - Indiánské léto na Olbramu Petr Frňka, 7. srpna 2018
Rozezněly se bubny nad prériemi Olbramkostela........ Šamanka svolává tři významné indiánské kmeny ke svému totemu, aby jim sdělila zprávu od Bílého otce z Washingtonu.
Starší články >>