Pohádkový les
1. července 2020 St

Kniha návštěv

08.09.2017 10:30 Gabriela Maschke

Dobrý den, vím, že je ještě hodně brzy, ale chci se zeptat, kdy budou k dispozici přihlášky na tábory na prázdniny 2018. Naše děti byly letos poprvé na táboře I. turnus na Vlnách a přijely nadšené a chtějí jet znovu.

Dále jsem se chtěla zeptat na přihlášky na elektrotábor Junior pro začátečníky - kdy budou k dispozici?

Případně je možné nás již zařadit do pořadníku? První tábor 4 děti, elektrotábor 2 děti.

Ještě bych se chtěla zeptat, zda budou k dispozici nějaké fotky z letošního tábora na Vlnách.
Moc Vám děkuji za Váš čas a to co jste na táboře pro děti udělali, velice Vám děkuji za to, jak jste tábor připravili. Děti přijeli s pláčem domů, že tábor byl úžasný, a že chtějí znovu a doteď o něm neustále mluví. Velké díky.

Gabriela Maschke
11.07.2017 20:51 Jaromír Ptáček
Už druhý rok prožívá s vámi náš Ivan tábornické zážitky a my jsme díky vám, včetně Ivana, šťastni. Když si ho přivezeme domů, tak je z něho cítit ta dobrá nálada, kterou těm dětem rozdáváte. Se mnou, tátou, to Ivan jednoduché nemá, moc vrčím, tak jsem rád, že vždy "uteče" do příjemného prostředí, které mu tolik dá. Jára
19.12.2016 16:17 Pavla
Dobrý den,prosím vás měla bych zájem o přihlášku na letní tábor,kde bych jí mohla stáhnout? Děkuji Kuchařová
14.02.2015 10:07 František Strnad
Dobrý den,
jsem jedním se zakladatelů Vašeho tábora v Olbramkostelu. Velmi dobře
znám Vaši hlavní vedoucí Boženu Klimeckou. Ctěl bych jí poděkovat za vše
co až doposud pro tento tábor udělala a není toho opravdu málo. Přeji jí i
všem kdo se o tento tábor starají do další práce mnoho úspěchů a ještě
hodně let v této činnosti.
Franta Strnad
26.05.2014 13:33 netik28
Dobrý den,

přečetla jsem si o Vás základní informace, ve kterých píšete, že jsou u vás děti od 7-mi let. Chtěla jsem se zeptat, zda je tento věk hraniční, nebo je možné přihlásit dítě i mladší. .....děkuji za odpověď
Aneta

Dobrý den, do oddílů přijímáme děti od 1. třídy, na tábory bereme i předškoláky, kteří po prázdninách jdou do školy. Pokud máte zájem, můžete se přijít podívat na oddílovou schůzku a na všechno se zeptat. Ideálně se předem domluvit s Boženou Klimeckou, tel. 606 445 245.
Zbyněk
03.08.2011 13:30 Zdeněk Uriček
Dobrý den, jsem z KSVČ Juventus Karviná T.O. Svišti Karviná a jaksi již teď pátráme po možné táborové základně na příští rok na náš další tábor 2012. Natrefil jsem na základnu Leskoveček u Velkých Karlovic a jaksi nemohu nikde najít, komu tato základna patří-tedy na koho se obrátit. Jak jsem zjistil již jste na této základně byli (můžete mi tedy něco o ní zdělit)? Může te mi prosím poradit touto cestou děkuji - email - Ur.Zd@seznam.cz

Dobrý den, na našem webu jsme měli akorát pozvánku z roku 2008, kdy tam pořádala krajská organizace Pionýra setkání. Ani si už nevzpomínám, jestli tam od nás někdo byl, ale spíš ne, jelikož o tom setkání nemáme žádný článek. Takže s radou, komu to tam patří, asi nepomohu. Možná se zkuste zeptat na kraji:

My na tábory máme vlastní základnu nedaleko Znojma. Zbyněk
01.09.2010 15:00 Veronika Heraltová Registrovaný uživatel
Osobně jsem si až na 90% jistá, že vím kdo je jistý/á "benzinka nalevo". Onen dotyčný člověk je pouze vždy špatně a mylně informován a jeho nejjednodušší obrana je vždy kousat kolem sebe a napadat to o čem ví úplné houby.

Jsem hrdá a pyšná na to, že jsem PIONÝR!!!!
Spolupráce s jinými organizacemi, které zajišťují volnočasové aktivity pro děti, je bezva. Vždy je možnost vyměnit si zkušenosti a podělit se o spoustu nových her a zábavy. Vždyť už jsme spolupracovali i se SKAUTY a nic zvláštního se při tom neudálo!

"benzinka nalevo" zmiňuje, že by jsme kvůli DDM nezaplnili turnus a přišli o "peníze". Pardón, ale musím se zasmát. HA HA. Vím minimálně o dalších dvou jinak časově a aktivitami zajištěných turnusech, které můžeme pořádat a které by se jistě zařídily, nebýt spolupráce s DDM. A o prachy vůbec nejde. Spousta z nás si vybírá dovolené né kvůli moři nebo leteckému zájezdu, ale kvůli tomu úžasnému času strávenému na Olbramu s dětmi a kamarády.

A již zmiňované příspěvky, které vlastně zahrují pojištění. Jsem bez práce, jsem bez brigády a přesto zaplatím. To, že si určití dospělí lidé, kteří s naší PS nemají nic společného, myslí, že rozumí ekonomice naší PS a 100% rozumí tomu, proč, komu, kam atd....ještě neznamená, že mají pravdu. V mnoha věcech se mýlili a to několikrát. To je takový problém zaplatit 300,- pokud jsou to peníze, které vlastně přispějí dětem. Kolik z nás mladých stihne oněch 300,- rozfrčet za jeden večer o víkendu a mnohdy i více. Jo vlastně pardón. Jet na tábor, nic nedat (rozčilovat se kvůli 300,-) a těšit se na mini výplatku to není umění. Jet na tábor natěšený jako malé děcko i v dospělosti, v klidu a trpělivosti řešit strasti i slasti, nehádat se a být rovnocenným článkem v řetězu a být oporou a příkladem pro děti i přátele, tomu já říkám umění.
Nic Patriku proti tvé osobě, uznávám tě jako velmi schopného a silného vedoucího a táborníka.
29.08.2010 16:39 Patrik Štábl
Srdečně Vás všechny zdravím..... Chtěl jsem zde poděkovat za letošní pronájem základny pro 3. turnus na Olbramu a dále jsem chtěl sdělit všem, kteří jakkoliv narážejí na finanční ohodnocení vedoucích, kuchařů, zdravotnic atd. , aby chvíli přemýšleli nad Tím proč jsme vlastně letos nejeli na Olbramkostel pod hlavičkou Pionýra, ale pod DDM ! Velice by mě zajímaly Vaše názory a budu na ně čekat .... Jinak ještě jednou děkuju, tábor jsme si užili až na nějaké škaredší dny, kterým jsme se bohužel nevyhli, ale s tím jsme si taky poradili .... :-)
<< Novější příspěvky
Starší příspěvky >>