KROUŽKY

4. září 2024 St

Fotogalerie Sedmikvítek výtvarná a Rukodělná činnost

Sedmikvítek výtvarná a Rukodělná činnost Božena Klimecká, 27. února 2023
25.2.2023 se uskutečnilo v klubovně oblastní kolo výtvarné a rukodělné činnosti. Porota hodnotila z 93 výtvarných prací 25 rukodělných a 7 kolektivních prací od dětí z DD Frýdku Místku, PS Přátelství Staříč, ŠD při ZŠ Staříč ,ZŠ a MŠ Staříč, PS Kopřivnice a okolí. práce které vyhodnotila porota postoupily do celostátního kola v Holešově Děkujeme všem za účast v soutěž.

Fotogalerie Zimní tábor - Tučňáci z Madagaskaru

Zimní tábor - Tučňáci z Madagaskaru Mirek Klimecký, 20. února 2023
Tak máme za sebou náš letošní první tábor pod označením nultý turnus, alias zimní tábor o jarních prázdninách. Vyjeli jsme v neděli 12. 2. a vrátili se v sobotu 18. 12. Bohužel počasí nám nepřálo sníh, ale s celotáborovkou Tučňáci z Madagaskaru jsme si to i tak naplno užili.

Fotogalerie Ledová Praha 2023

Ledová Praha 2023 Mirek Klimecký, 10. února 2023
Pionýr a Ledová města Děkujeme Všem kteří se podíleli na přípravě ledových měst, velmi jsme si víkend 3. - 5. 2. 2023 v Praze užili! Společně s dětmi jsme prošli Starý židovský hřbitov spolu se Staronovou synagogou, expozici LUMIA a Ocelové figuríny.

Fotogalerie Moravská liga - Dodgeball

Moravská liga - Dodgeball Mirek Klimecký, 10. února 2023
MORAVSKÁ LIGA | VÝSLEDKY ze čtrtého hracího dne jsou zde! D-Storm Dodgeball Brno udržel lídra všech tří kategorií a druhou ligu po sobě neprohráli zápas. Dodgeball - Frýdek-Místek remízoval v MIXu s Kopřivnicí a Dodgeball Kopřivnice a pořadí týmů v tabulkách se tedy nezměnila.

Fotogalerie Novoroční turnaj dodgeballu pro město Kopřivnice

Novoroční turnaj dodgeballu pro město Kopřivnice Mirek Klimecký, 10. února 2023
Dne 29.1.2023 jsme ve spolupráci s městem Kopřivnice uspořádali nultý ročník novoročního dodgeballového turnaje pro amatérské dospělé týmy z řad spolků, škol a institucí, které se podílí na chodu našeho města. S nápadem na uspořádání turnaje přišel pan starosta Adam Hanus, který chtěl uspořádat netradiční sportovní akci a zároveň pomoct s šířením povědomí o dodgeballu. Od konce března bude mít navíc Česká asociace dodgeballu sídlo v Kopřivnici, a tímto bychom chtěli poděkovat vedení města Kopřivnice za souhlas s touto změnou!

Fotogalerie nový rok

nový rok Božena Klimecká, 11. ledna 2023
Za všechny členy PS vám, přejeme to nejlepší do Nového roku 2023. Děkujeme za přízeň dětí a rodičů v minulých letech a věříme že bude i do budoucna. My věříme taky v dobré konce a tak připravujeme tábory.- Vedení skupiny

Fotogalerie Tradiční výšlap na Javorník

Tradiční výšlap na Javorník Božena Klimecká, 11. ledna 2023
27. 12. jsme se vydali na putování do výšin nedalekého Javorníku. Naše cesta započala na vlakovém nádraží v Kopřivnici směr Veřovice.
Starší články >><< Novější články