Fotogalerie VI. Turnus - OlbramChallenge

VI. Turnus - OlbramChallenge Mirek Klimecký, 15. září 2023
Poslední tábor této sezóny jsme si užili na plné pecky! Letos jsme to rozjeli jak se sluší a patří, vydali jsme ze sebe to nejlepší a zážitků jsme si s sebou odvezli hafo!

Fotogalerie V. Turnus - Elektrotábor Junior

V. Turnus - Elektrotábor Junior Mirek Klimecký, 15. září 2023
Webová prezentace tábora:

Fotogalerie IV. Turnus - Elektrotábor

IV. Turnus - Elektrotábor Mirek Klimecký, 14. srpna 2023
I letos opět vyrazil IV. turnus Elektrotábor:) Na téma Návrat do budoucnosti. Podrobnější článek se nyní připravuje.

Fotogalerie III. Turnus - OlbramChallenge Junior - Úsvit do temnoty

III. Turnus - OlbramChallenge Junior - Úsvit do temnoty Mirek Klimecký, 14. srpna 2023
Začal druhý ročník Olbramchallenge Junior. Po příjezdu autobusem jsme si dali guláš a prošli zdravotním filtrem. Začali jsme štafetovými hrami, abychom děti dokázali rozdělit na 2 frakce - Marvel a DC. K večeři jsme si udělali na ohni špekáčky a nastavili si táborový řád. Navečer si děti zkusily, jaké to je jít do kasína Monte Carla a vyhrát, či prohrát nějaké peníze. Zítra nás čeká první hra v jednotlivých frakcích.

Fotogalerie II. turnus - Vikingové

II. turnus - Vikingové Mirek Klimecký, 14. srpna 2023
Letos jsme se vydali na výpravu jako Vikingové za záchranu draků. Kteří byli nedílnou součástí letošní celotáborové hry na druhém turnuse.

Fotogalerie Olbram - 1. Turnus: Úsvit do temnoty

Olbram - 1. Turnus: Úsvit do temnoty Mirek Klimecký, 15. července 2023
První dva červencové týdny byly zasvěceny boji proti Stínu! Děti se v rámci bohaté celotáborové hry spojili se superhrdiny i s českými pohádkovými postavami a společně vyrazili vstříc úsvitu.

Fotogalerie STUDNA 2023 (údržba táborové základny OLBRAM)

STUDNA 2023 (údržba táborové základny OLBRAM) Mirek Klimecký, 1. června 2023
Jako každý rok je nutné udělat údržbu naší studny na naší táborové základně Olbramkostel. Tentokrát v jiném datu a to 18. - 21. 5. 2023
Starší články >><< Novější články