Nejsou žádné pozvánky

III. Turnus - OlbramChallenge Junior - Úsvit do temnoty

Mirek Klimecký, 14. srpna 2023
Zde kompletní report ze všech dnů, který jsme psali v průběhu tábora. Doporučujeme navštívit naši FB stránku.
FB Olbramchallenge

Den druhý je za námi.
Místo budíčku na děti čekala vojenská rozcvička, která prověřila jejich fyzické vlastnosti hned po ránu. Dopoledne jsme nastříkali týmová trička a dodělali si uniformy.
Po italských lasagních jsme vyrazili do lesa na první běhačku. Každá frakce měla za úkol sebrat vlajku opačné frakce a zároveň ubránit tu svou.
Po večeři následovali sportovní aktivity, kterýma jsme zakončili dnešní den.

Hlásíme se s reportem za poslední 2 dny.
Včerejší den jsme začali komplexní hrou HRRR na ně, která měla 4 fáze. Jednoduše řečeno šlo o dobývání a ničení měst po celém tábořišti.
Po obědě (švédské kuličky) jsme se vydali na stanování do nedalekých Vracovic, jelikož naše tábořiště napadl Thanos a jeho nochsledi.
Na stanování jsme hledali kámen nekonečna, který se ukrýval na dně místního rybníka. Po ubytování a uvaření večeře, nás napadli Thanosovi spojenci a pokusili se nám ukrást vlajky - ovšem byli neúspěšní a nám se podařilo vlajky ubránit.

Dnes jsme pobavili všechny věci a vydali se zpět do tábora na japonskou kuchyň. Všichni se osprchovali a započal hon za dalším kamenem nekonečna. Děti musely plnit různé úkoly na styl pevnosti Boyard - přenášet vodu, házet na Thanose, uhádnout hádanku u mistra a jiné.
jak se blížil večer, v tábořišti jsme nainstalovali plátno, zatančili just dance a pustili si film. Ovšem to nebylo vše, čekala nás poslední aktivita dneška - hra Doubler.
Nyní jsou všichni zpátky a usínají u filmu pod širým nebem

Den pátý.
Dnešek se nesl v duchu celodenního výletu. Ráno jsme vyrazili do nedalekých Hoštěrádek, kde jsme jeli busem do Znojma. Po příjezdu jsme sešli k rotundě sv. Kateřiny a pořídili společnou fotku. Po rozchodu, kde si dat mohli nakoupit, jsme se vydali do podzemí.
Jelikož bylo teplé počasí, cestou zpět jsme se stavili v Žerůtkách na koupališti a schladili se. Na večeři nás čekala řecká večeře. Navečer jsme rozjeli duely v esportech a den zakončili letním kinem s filmem Avengers endgame.
Zítra nás čeká celý den olympijské hry

Boom boom boom, dneska byl den šestý, šestý!
Ráno nám počasí nepřálo, tak jsme zůstali v budově a zahráli si pár her v kroužku - boj o čokoládu, sedaček a jiné.
Po obědě jsme započali druhé olympijské hry. Jednotlivé oddíly reprezentovali státy - Rakousko, Thajsko, Skotsko a Francie. Zápasili spolu v přehazce, dodgeballu, stolní tenis a esport. Pak jsme dostali souřadnice od posledních 3 kamenů nekonečna. Děti se vydaly za souřadnicemi a všechny kameny osvobodily od stínů.
Po západu slunce bylo potřeba vyslat světelné signály přes celou galaxii, aby byly kameny ochráněni.

Druhý ročník Olbram Challenge JUNIOR je již za námi a my se s vámi chceme podělit ještě o pár příspěvků.
Mrkněte, tentokráte na video z videí, co se u nás za těchto 9 dní odehrálo! Zavzpomínejte s námi na zážitky, které se odehrávaly, a to že jich bylo spousta!

A my se už nemůžeme dočkat příštího roku!