Zimní tábor - Tučňáci z Madagaskaru

Mirek Klimecký, 20. února 2023
Jelikož nasněžilo aspoň víkend před táborem, tak jsme hned druhý den vyrazili do vyšších kopců, abychom si užili sníh. Rozdělili jsme se na starší a mladší a každý šel na jiný kopec. Starší zdolali Lysou horu a mladší Ondřejník.

Další dny bylo venku moc bláta nebo pršelo, tudíž jsme byli nuceni kromě výletu ve čtvrtek, prožít větší část programu v budově.

Her jsme stihli opravdu hodně, takže se nikdo nenudil. Všechny hry byly bodované do celotáborovky Tučňáků a děti soupeřily ve čtyřech týmech dle postav z Tučňáků (Rico, Skipper, Vojín a Kowalski).

Ve čtvrtek jsme se vydali na celodenní výlet do Frýdlantu, kde jsme navštívili lesní stezku a změřili síly v bowlingu.

Naše kuchařky nás vyloženě rozmazlovaly, že hlad neměl šanci se projevit. Nakonec jsme stravně zakončili týden americkou večeří a to burgerama s hranolky.

Všichni dorazili domů v pořádku a již plánujeme téma na další rok.