Tradiční výšlap na Javorník
19. srpna 2023 So

Podzimní tábor

Mirek Klimecký, 31. října 2022
Zde vám vypíšeme v bodech den po dni. Každopádně musíme vyzdvihnout nádherné počasí a i to, že jsme pouze nevýletovali, ale hráli i hry v klubovně nebo na výletní.
Úterý – Příchod do klubovny a chystání obřího brlholu, kde budou spát všichni v jedné místnosti
Středa – Návštěva města Hranic na Moravě, kde jsme navštívili zámeckou radnici s výstavou města a zbraní. Výhled z radniční věže na okolí hranic. Poté Hranická propast a Zbrašovské jeskyně.
Čtvrtek – Rozhledna (název) a Aquapark Olešná u Frydku-Místku.
Pátek – Vaření guláše na ohni na domluveném pozemku, kde proběhla zároveň i drakiáda a střelba z luku a vzduchovky.
Sobota – Zámek Hradec nad Moravicí s lesoparkem a návštěva centra Opavy. Večer halloweenská párty.
Neděle – Úklid klubovny, zhodnocení a rozloučení
Všichni jsme se shodli, že příští rok to opět zopakujeme ve stejném stylu, akorát výlety už nebudou tak náročné.