5. Turnus - Olbram Challenge

Mirek Klimecký, 14. září 2021
Každopádně i tuhle výzvu jsme zvládli a mohli si užít tábor plným vědomím.
Nutno říci, že všechny výzvy většina vždy zvládla. Aktivity byli nové, ale i staré a odzkoušené. Letos bylo o dost méně přednášek, jelikož prezentace a sezení na zadku máme všichni po covidu plné zuby. Proto byl 9. Ročník o dost akčnější a nabitější.
Vyzkoušeli jsme si novou sportovní aktivitu s názvem Jugger. Moc děkujeme Znojemským krocanům, kteří přijeli na celé odpoledne a naučili nás vše potřebné. Konec Juggrového dne jsme završili menším turnajem.
Také jsme vyzkoušeli deskovku PANDEMIC ve větším měřítku, ale bohužel jsme jako tábor prohráli a epidemie se vymkla kontrole.
O programu by jsme tady mohli psát dlouze, ale stačí se podívat na trailer, či dokument na našem YOUTUBE kanálu. (Odkaz) Nebo na fotky na FB (odkaz)
Každopádně touto cestou bychom chtěli poděkovat všem účastníkům, kteří přiložili ruku k dílu a pomohli nám zbourat celý tábor, jelikož v těch přeháňkách to bylo náročnější.
Teď nás čeká poloviční challenge v říjnu na Oskavě. Zveme všechny minulé a letošní účastníky na novou challenge!
A příští rok JUBILEUM 10 ROČNÍK !!!
Slova nestačí, zažij víc!