Pozvánky

Nový oddíl mladých
1. října 2021 Pá
BUBU STEZKA
16. října 2021 So

Info

Jen pro členy

Přihlašovací jméno

Heslo



Registrace

Kontakt

Adresa:
Pionýr Kopřivnice
Sokolovská 393
742 21 Kopřivnice
pionyrkoprivnice{a}centrum.cz
Vedoucí PS:
Božena Klimecká
tel. 606 445 245
Účet: 2400112377/2010

Sedmikvítek výtvarná a Rukodělná činnost

Sedmikvítek výtvarná a Rukodělná činnost
Božena Klimecká, 24. února 2021
Na soutěž se sešlo na 98 prací dětí a mládeže. Akce probíhala v klubovně Pionýra letos bez dětí. Porota měla dost práce s vyhodnocením a nejlepších práce postoupily do celostátního kola v Holešově.







Výsledková listina - oblastního kola v Kopřivnici 2021


Výtvarná

Kategorie A
1.místo Lenka a Lucka Škopkové

Kategorie B
1.místo Ester Bongilajová
2.místo Adélka Břusková
3.místo Natálie Klepáčová

Kategorie C
1.místo Tereza Kociánová
2.místo Dominik Jankovský
3.místo Patrik Skřivánek

Kategorie D
1.místo Klárka Štofová
2.místo Matěj Michalčík
3.místo Magdaléna Vodičková

Kategorie F
1.místo Natálie Štofová


Rukodělná činnost

Kategorie A
1.místo Marianka Brusková

Kategorie B
1.místo Adélka Břusková
2.místo Adéla Černá

Kategorie C
1.místo Sofie Hruškovská
2.místo Alenka Sládečková
2.místo Dominika Marková
3.místo Jan Černoch
3.místo Nikola Řezníčková

Kategorie D
1.místo Klára Štolfová
2.místo Adéla Barglová
3.místo Lucie Polášková
3.místo Matěj Michalčík

Kategorie E
1.místo Barbora Barglová
2.místo Justýna Hruškovská
3.místo Dominik Schindlér

Kategorie F
1.místo Natálie Hruškovská
2.místo Veronika Ridzáková
3.místo Kristýna Kožušníková
3.místo Natálie Štolfová


Keramika

Kategorie D
1.místo Lucie Danišová - svícen
2.místo Nikola Sokolovská - svícen

Kategorie E
1.místo Justýna Hruškovská - miska

Kategorie F
1.místo Natálie Hruškovská - zvonek


Technická činnost

Kategorie C
1.místo Štěpán Stanislav – harddisk
2.místo Terezka Kociánová – hrací kostka
3.místo Štěpán Stanislav – stromek

Kategorie E
1.místo Pavla Kospochová – pohár

Kategorie F
1.místo Natálie Hruškovská – baterka
2.místo Dominik Horňák – rádio
3.místo Barbora Barglová – hra


Kolektivní práce

1.místo DD Frýdek Místek Galaxie Hrázovka
4 sourozenci Škopkovi,I. Bonjagová, Marie Jucherová

2.místo Studna N.Hhruškovská a oddíl Olbramští tygři
2.místo Kamna M.Bryndová a oddíl Šedé myšky

3. místo Oddíl Šedé myšky sluníčko a měsíc
  
Zatím bez komentáře - přidej první.
Zbyněk Kocián, Filip Dospiva 2005 - 2014