Olbram Challenge 2020

Mirek Klimecký, 30. srpna 2020
Jedna z velkých změn bylo počasí, které po čtyřech letech bylo konečně deštivé, blátivé a chladné, takže pravé challengové.

Jedna z velkým změn byla příprava programu, která byla rozdělená na tři programátorské týmy, aby byl program akčnější a rychlejší. Kvůli covid19 jsme nebyli ani na výletě, ale to nám vůbec nevadilo, jelikož programu bylo opravdu hodně.

Další změna po sedmi letech je i ve vizuálu a to, že poprvé nebyla trička, ale kraťasy. Postupně budeme merch měnit.

Olbram Challenge je outdoor tábor od 15 let výše a tak i hry jsou drsnější a adrenalinovější. A když není žádné větší zranění, tak je to velká vizitka odpovědnosti a přípravy vedoucích.

Co se týká tématu, tak tím, že byla již postavena nádherná rekvizita v podobě Hvězdné brány, tak i program byl v duchu průzkumných týmu SGC.
Abychom učili i mladé, že vše není jen tak, tak jsme jim dali na konci ještě pracovní den a to v podobě bourání táborové základny.

Vrhli jsme se na to všichni a v rekordním čase jsme sbalili všechny stany do budovy v čase 6 hodin.
Moc děkujeme za pomoc.

Olbram Challenge je i nositelem prvenství ve sportu dodgeball a po letošním ročníku, jsme se rozhodli se připojit ještě do dvou sportů a to Jugger a Famfrpál.

Mohli bychom tady psát dlouho co jsme zažili, ale když nezažijete tak nepochopíte a proto je hlavní motto Olbram Challenge (Slova nestačí, zažij víc!)