SNOWBALL - Ústí nad Labem

Mirek Klimecký, 24. března 2020
Sport, napětí, nová přátelství, rivalita, zkušenosti, posouvání hranic, skvělé zážitky...

Všechny tyto věci nám přinesla sobota ve formě 3. Ústeckého Snowballu který jsme pořádali na našem domovském hřišti.

Obrovský dík patří všem týmům, které dorazily, protože ty výkony, co jste předváděli na hřišti, byly neskutečné.

Jsme moc rádi že se našeho turnaje poprvé zúčastnily také týmy z Pilsen Dodgeball a @dodgeballliberec. Doufáme, že se vám turnaj líbil stejně jako nám a nevidíme se naposledy. 😊

Chtěli bychom také vyzdvihnout pomoc všech hráčů s organizací, úklidem a vyjedením a vypitím všeho co bylo k dispozici. 😄

Obrovský dík patří také @Ondřej Šmída za celodenní náročnou pozici hlavního rozhodčího. 👏👏

Nesmíme samozřejmě zapomenout ani na naše fanoušky, kteří nás přišli podpořit a vytvořili kvalitní sportovní atmosféru, ve které hladina adrenalinu vystřeluje do závratných výšin.

Nebojte se nic, slavnostně přísaháme, že neusneme na vavřínech a příští ročník zase ještě o stupínek posuneme výš. 💪

Skvělé zápasy byly odehrány, nehty z nervů okousány a přátelské vztahy prohloubeny. Za nás vše, co jsme chtěli, bylo splněno.

Nyní už naše zraky směřují k hlavnímu městu Praze a již odpočítáváme dny do 3. Krokoturnaje na kterém znovu uvidíme celou dodgeballovou rodinu a poměříme síly.

Mějte se krásně a dodgeballu zdar.

Tým Ústeckých Lachtanů 😊

Výsledky: