Zimní tábor na Pstruží

Božena Klimecká, 11. března 2020
Když jsme dorazili na Pstruží, měly děti možnost se ubytovat a zabydlet v pokojích. Potom nastala chvíle na seznamování dětí a rozdělení do čtyř skupin, které pracovaly bez svých vedoucích.

Počasí nám noc nepřálo, ale to nevadilo. Výlet do Frenštátu na krytý bazén, kde byla skvělázábava i při cestování vlakem. Také jsme navštívili Muzeum ve Frenštátě pod Radhoštěm, kde byly Expozice: Kolébka české turistiky, skokan J. Raška, vycházka po medvědích tlapkách - vodopád. Další program nám zpříjemnil s Harry Potter a profesorským sborem v Bradavicích a s dalšími kamarády, různé soutěže ve družstvech a běhaní pži famfrpálu. Odpoledne vaření lektvarů, sázení rostlin, výroba hůlek, sov, dárku a slizu. Zabavili jsme se hledáním příšerek, strašidelnou noční hrou sardel v budově. V sobotu byla závěrečná maturita a maturitní ples pasování, disko a nakonec vyhodnocení.

Závěrem snad jen říct, že jsme si všichni tábor moc hezky užili a těšíme se zase na příští rok.