Pozvánky

Noční BUBU stezka
17. října 2020 So

Info

Jen pro členy

Přihlašovací jméno

Heslo



Registrace

Kontakt

Adresa:
Pionýr Kopřivnice
Sokolovská 393
742 21 Kopřivnice
pionyrkoprivnice{a}centrum.cz
Vedoucí PS:
Božena Klimecká
tel. 606 445 245
Účet: 2400112377/2010

Sedmikvítek - Výtvarná a rukodělná činnost

Sedmikvítek - Výtvarná a rukodělná činnost
Božena Klimecká, 25. února 2020
Na soutěž se sešlo na 138 prací dětí a mládeže
Tato akce probíhala v klubovně Pionýra . Během dne byla klubovna otevřena a děti si mohly vyzkoušet něco si namalovat nebo vyrobit.
Porota měla dost práce s vyhodnocením a nejlepších práce postoupili do celostátního kola v Holešově.
Výsledky:Keramika
Kategorie D
1.místo: Tereza Thomke
Kategorie E
1.místo:Justýna Hruškovská
2.místo:Jindřiška Hažmuková
Rukodělná-trojrozměrné výtvarné práce
Kategorie : A
1.místo: Adélka Brusková
2.místo :Ema Heraltová
Kategorie B
1.místo: Radim Jurák
2.místo: Sofie Hruškovská, Viktorie Frňková
3.místo: Marek Heralt
Kategorie C
1.místo Karolina Malá,Ondřej Huk
2.místo Dominik Janovský,Alenka Sládečková,Lucie
Polášková,Beata Štalmachova
3.místo Petra Soukalová,Magdaléna Vodičková
Kategorie D
1.místo .Adéla Barglová,Tereza Malá
2.Místo: Matěj Michalčík,Tereza Thomke,
Barbora Tomečková,Jiří Thomke
3.místo :Lenka Vrbancová,Alexandra Petričová
Marie Galatíková,Míša Bryndová
Kategorie E
1.místo :Barbora Barglová
2.místo: Justýna Hruškovská
3.místo :Alena Žemličková
Kategorie F
1.místo:Veronika Ridzáková
2.místo Karolína Pustějovská,Krist. Kožustníková
3.místo:Natálie Hruškovská
Výtvarná činnost
Kategorie A
1.místo :Klára Huková
2 místo: Dan Blaštik
Kategorie B
1.místo: Radim Jurák
2.místo: Dominika Marková
3.místo: Adéla Černá
Kategorie C
1.místo:Kristýna Šelongová,Dominik Jankovský,
Beata Štalmachová,
2.místo Lucie Polášková,Veronika Klepáčová,
Lucie Fialová
3.místo:Klára Miková,Miroslav Galatík,Nela
Řezníčková
Kategorie D
1. místo:Lenka Vrbancová,Barbora Tomečková
2. místo :Adéla Barglová,Nikola Částková,Gabriela
Trojanová
3.místo :Tereza Thomke,Lukáš Matoušek Jiří Brauner
Kategorie E
1.místo : Denisa Haluzíková

Error: File galerie/g517_v10.jpgdoes not exists!