Pozvánky

Tábory OLBRAM sezóna 2019
31. srpna 2019 So
Noční BUBU stezka
19. října 2019 So

Info

Jen pro členy

Přihlašovací jméno

HesloRegistrace

Kontakt

Adresa:
Pionýr Kopřivnice
Sokolovská 393
742 21 Kopřivnice
pionyrkoprivnice{a}centrum.cz
Vedoucí PS:
Božena Klimecká
tel. 606 445 245
Účet: 2400112377/2010

Vánoční Pstruží -Olbram Challange Christmas

Vánoční Pstruží -Olbram Challange Christmas
Božena Klimecká, 31. ledna 2019
Oslava Vánoc v pionýrském duchu, plná pohody, skvělé nálady a hlavně atmosféry, která prošpikovaná vůni cukroví, smíchem u společných her a teplem prostor naplňuje očekávání všech, kteří se rok co rok, tak rádi vracejí na Vánoční pobyt.
Pátek patřil postupným příjezdům větší části z účastníků, zbytek se postupně dopravil až v sobotu dopoledne. V pátek jsme si zahráli pár aktivit.
V sobotu odpoledne jsme vyrazili na procházku na Ondřejník, kde zbylo ještě docela dost mokrého sněhu a tak se někteří vyřádili koulováním. Po cestě vyhládlo což bodlo, neboť na nás čekala štědrovečerní večeře.
Po večeři, zpívání koled a pouštění lodiček jsme si za doprovodu neutichajícího smíchu rozdávali dárečky. A že letos byly opravdu povedené. Neboť Ježíšek na chatě Pstruží opravdu ví i ty nejinternější přání.
Večer jsme stihli i Silvestr s pořádným ohňostrojem a prskavkami. Poté si už jen všichni užívali vánoční atmosféru v kruhu přátel.

Teď si jen počkat na ty pravé Vánoce, některým ovšem bude chybět i kouzlo z našeho víkendu, neboť s takovou radostí si nikdo nezazpívá koledy se všemi slokami jako my o víkendu.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2019,

přeje tým OlbramChallenge!
 
Zatím bez komentáře - přidej první.
Zbyněk Kocián, Filip Dospiva 2005 - 2014