Pozvánky

5. ročník Horor Plesu
18. ledna 2019 Pá
Výroční schůze
16. února 2019 So

Info

Jen pro členy

Přihlašovací jméno

Heslo



Registrace

Kontakt

Adresa:
Pionýr Kopřivnice
Sokolovská 393
742 21 Kopřivnice
pionyrkoprivnice{a}centrum.cz
Vedoucí PS:
Božena Klimecká
tel. 606 445 245
Účet: 2400112377/2010

Sedmikvítek v Kopřivnici 2018

Sedmikvítek v Kopřivnici 2018
Božena Klimecká, 26. listopadu 2018
Ve svých věkových kategoriích byli ti nejlepší soutěžící nominováni do republikového finále do Českých Budějovic, Kroměříže.

Nejvíce zastoupenou kategorií byly letos tance. Celkem jsme viděli 21 vystoupení. Porota to měla opravdu těžké, neboť hodnotila krásné a povedené tance skupin a jednotlivců, divadlo a recitace, kat.hudba sólo zpěváky a hud.nástroje, Dětská porta.

Děkujeme porotě ve složení Anička Vafková,Eva Špačková.Gabriela Seibertová.Mirka Břusková,Antonín Unger za spravedlivé hodnocení neměli to vůbec lehké neb představení byli krásné, moderátorovi Mirku Klimeckému a všem pořadatelům PS za pomoc a městu Kopřivnice za podporu a samozřejmě vše vedoucím kteří tyto vystoupení z dětmi nacvičily.Je to krásný pocit vidět s jakým nadšením děti vystupují.a teď -Výsledková listina oblastního kola Sedmikvítku 2018 v Kopřivnici

TANEC Děti do 7 let

1.místo Tanec malých Žabiček-Rosničky MŠ Pionýrská

Kategorie C

1. Adams family– Taneční klub Štramberk – Eliška Jeřábková, Adéla Hrivňáková, Zuzana Švarcová,
2.Ledové království – Taneční klub Štramberk Eliška Jeřábková, Karolína Dejová, Kristýna Kovaříková,Hana Hanzelková, Danielka Rýcová,Lucie Seidlová,Karolina Štastná,Natálie Šťastná,Hana kostelníková
3. Zrcadlo Taneční klub Štramberk – Eliška Jeřábková, Karolína Dejová


Kategorie C skupiny

1.Mimoni–DDM Kopřivnice-Anet Štusková, Anet Gašperková,Viktorie Filipová,Pavel Polášek Tereza Doubravská,Nikol Tomková
2.Weislome - DDM Kopřivnice Bilínková Lucie a Ema, hanka Gratzlová,Jaroslav Sobotka, Jaroslav Pikulík,Tereza Paterová,Vaness Fabiánvá, Karolína Janíčková
3. Aerobic kadet -DD Frýdek –Místek Jurkechová Marie,Silvestr Lukáč


TANEC jednotlivci kateg.A

2.Klasický tanec Karolína Dejová
TANEC jednotlivci kateg.C
1.Kryštof -DDM Frýdek- Místek Marie Jurkechová
3. Asi, asi – DDM Frýdek- Místek – Veronika Matějná

DIVADLO
1. Pohádka o neposlušných kůzlátkách –DD Frýdek –Místek(postup do finále)
1 Jak pejsek a kočička myli podlahu -pionýrský oddíl "Olbramští tygři"Kopřivnice (postup do finále)


HUDBA ZB

2 Jan Jeřábek- hra na ukulele a zpěv .
2.Adéla Barglová- zpěv
Hudba ZC
1. Čerešně – Barbora Barglová (Postup do finále)


DĚTSKA PORTA

1.kytara "Atentát" Karel Brauner (Postup do finále)


Kategorie T

1. – Šedé myšky (Postup do finále)
Zatím bez komentáře - přidej první.
Zbyněk Kocián, Filip Dospiva 2005 - 2014