Nejsou žádné pozvánky

BUBU stezka

Božena Klimecká, 22. října 2018
Šestý ročník BUBU stezky se opět vydařil. Děti měli možnost projít les plný strašidel a pomoct jim se situacemi s kterými se potýkali. Počasí nám bohužel nepřálo, ale i tak to byla vydařená akce.V podvečerních hodinách se na trasu plnou strašidel, duchů a čertů vydali první odvážlivci. Celkem se jich sešlo 104 je to docela dost při ponurém počasí. samozřejmě děti byli doprovázeni rodiči, sourozenci či známými.

Pořádná dávka odvahy byla třeba, jelikož projít temný les osvětlený jenom svíčkami není jen tak. Když k tomu všemu připočtete fakt, že na každém kroku čekali za strašidla převlečeni vedoucí, kteří si pro naše malé i velké odvážlivce připravili na trase úkoly.

Po trase tak mohli potkat vlkodlaky, upíry, smrtky, duchy, čerty a mnohé další pohádkové i strašidelné bytosti.

V cíli bylo přichystáno občerstvení, teplý plápolající oheň, špekáčky, tombola a strašidelná diskotéka

Obrovské DÍKY patří pořadatelům, dále všem kteří přiložili ruku k dílu a městu Kopřivnice za podporu, aby tahle akce mohla pokračovat.