KROUŽKY

Nejsou žádné pozvánky

Fotogalerie Bourání tábora

Bourání tábora Mirek Klimecký, 6. září 2024
Poslední letní akcí na naší táborové základně na Olbramu bylo každoroční Bourání tábora.

Fotogalerie 6. Turnus - OlbramChallenge

6. Turnus - OlbramChallenge Mirek Klimecký, 6. září 2024
Poslední tábor této sezóny v roce 2024 jsme si opět užili naplno! Od 17. do 26. srpna jsme společně zažili dobrodružství, která nám zůstanou v paměti na celý život. Letos jsme se opravdu překonali, dali jsme do toho všechno a odvezli si s sebou obrovské množství zážitků! Tento ročník byl prostě legendární! Program byl nabitý od rána do večera, ať už to byly hry, sportovní výzvy nebo zábavné aktivity, každý den byl plný smíchu a radosti. Všichni účastníci šli do každé aktivity s úsměvem a plným nasazením, což vytvořilo nezapomenutelnou atmosféru plnou pozitivní energie.

Fotogalerie 4. Turnus Elektrotábor

4. Turnus Elektrotábor Mirek Klimecký, 6. září 2024
Letos jsme prožili další nezapomenutelný ročník Elektrotábora, který se konal od 31. července (čtvrtek) do 11. srpna (neděle) 2024. Opět jsme se setkali na naší stanové táborové základně u obce Olbramkostel, kde se děti věnovaly různým aktivitám spojeným s elektrotechnikou a technickými dovednostmi.

Fotogalerie 3. Turnus - OlbramChallenge Junior

3. Turnus - OlbramChallenge Junior Mirek Klimecký, 6. září 2024
Letošní nabitý OlbramChallenge JUNIOR! Již 3. ročník našeho nového tábora a letos to bylo opět nabité a výjimečné! 9 dní jsme strávili na naší táborové základně, kde jsme si společně užívali téma tábora SURVIVOR! Hráli jsme spoustu her, jednak tematické do stylu SURVIVOR, dále i jiné, různorodě zaměřené, noční bojovky, vydali jsme se na jeden den spát mimo tábor pod širák k nedalekému rybníku, vyrazili na výlet na koupaliště a také do Znojma a zkrátka těchto 9 dní uteklo jako voda. No posuďte sami, zde Vám přinášíme fotky. Zkrátka, SLOVA NESTAČÍ, ZAŽIJ VÍC!

2. Turnus - Společenstvo Prstenu

2. Turnus - Společenstvo Prstenu Mirek Klimecký, 6. září 2024
Druhý turnus letního tábora na Olbramu, který se konal od 12. do 23. července 2024, byl nezapomenutelným zážitkem pro všechny zúčastněné. Téma tábora bylo inspirováno slavným příběhem Společenstva prstenu, kde se děti snažily zničit prsten a uchránit jej před zlem. Tento příběh se stal skvělým rámcem pro nespočet aktivit a her, které děti během těchto dvanácti dní zažily.

Elektrotábor Junior 2024

Elektrotábor Junior 2024 Zbyněk Kocián, 4. září 2024
8. ročník Elektrotábora JUNIOR je za námi! Je určen dětem se zájmem o elektrotechniku a amatérské radio, speciálně zaměřen na začátečníky.
Webová prezentace se spoustou fotek:

Fotogalerie 1. Turnus - Bitva o Středozem

1. Turnus - Bitva o Středozem Mirek Klimecký, 13. července 2024
Od 28.6 do 12.7 jsme se účastnily tábora Olbramkostel. Bylo zde s námi 77 dětí, které se rozdělily do 6 oddílů s dvěma vedoucíma. Téma tábora byla bitva o Středozem, a díky tomu jsme se rozdělily na dvě frakce na Středozem a Mordor.
Starší články >>