KROUŽKY

Nejsou žádné pozvánky

2. Turnus - Společenstvo Prstenu

Mirek Klimecký, 6. září 2024
Během tábora jsme stihli opravdu hodně. Hráli jsme celkem 17 her CTH (Celotáborová hra), které byly plné napětí a vzrušení. Dvakrát jsme navštívili koupaliště v Únanově, kde jsme se osvěžili a užili si vodních radovánek. Jednou jsme dokonce měli letní kino s přespáním pod širákem, což byl pro děti nezapomenutelný zážitek.
Jedním z vrcholů tábora byla návštěva hasičů, kteří pro nás připravili pěnovou show. Výlet do Znojma, včetně prohlídky Podzemí, byl dalším dobrodružstvím, které děti nadchlo. Opékání špekáčků, vaření v přírodě a rozdělávání ohně byly aktivity, které nám přiblížily krásy přírody a naučily nás praktickým dovednostem.

Nechyběl ani výlet s přespáním na Vracovicích, koupání v rybníku a osvěžující limonáda v Plecháči. Pořádali jsme turnaje ve všem možném i nemožném, řešili jsme šifry a zpívali u kytary. Vodní hrátky na tábořišti byly skvělým osvěžením v horkých dnech, zatímco v deštivých dnech jsme hráli kolovky a promítali filmy v budově.

Jednou z nejoblíbenějších aktivit byla soutěž v Talentu, kde děti předváděly své dovednosti. Také jsme si zahráli hru s celým oddílem, malovali pohledy a dokonce malovali i po vedoucích a sobě navzájem. Vyráběli jsme náramky a přívěšky, hráli všechny možné deskové hry a samozřejmě nesměli chybět ani klasické táborové činnosti jako mytí nádobí a škrábání brambor.

Sprchovali jsme se venku a občas i ve studené vodě, což bylo další dobrodružství samo o sobě. Celkově jsme si tábor opravdu užili, vytvořili jsme nová přátelství a odnesli si spoustu krásných vzpomínek. Tento tábor byl plný smíchu, dobrodružství a nezapomenutelných zážitků, které si děti budou pamatovat ještě dlouho.