KROUŽKY

Nejsou žádné pozvánky

MČR Juniorů v Kopřivnici

Mirek Klimecký, 4. června 2024
O titul mistra České republiky se dnes utkaly všechny juniorské týmy napříč z celého Česka.  A to teda byly velice napínavé souboje!
Finální pořadí je následující:

1 - Rudí Orli Frýdek-Místek
2 - Olbramchallenge Kopřivnice A
3 - DC Liberec A
4 - High Riders olomouc
5-  Jevišovice A
6 - D-Storm dodgeball Brno B
7 - D-Storm dodgeball Brno A
8 - DC Liberec B
9 - Jevišovice B
10 - Krnov
11 - OlbramChallenge Kopřivnice B
12 - Sněžné

Tým OlbramChallenge Kopřivnice A celým turnajem prošel docela zkušeně bez větších ztrát na bodech a finále uteklo o pouhý set, takže 16:14 utekli zlaté medaile.Tým Kopřivnice B byl velice oslaben a hrál v menším počtu a s nejmladšími dětmi, ale už sbírá zkušenosti, aby za několik let zářili v předních příčkách.

Všem zúčastněným týmům a dětem děkujeme, a to především za jejich dravost, vášeň a zapálení pro DODGEBALL. Bylo to opravdu neskutečné! Celý den se nesl v duchu Fair-Play a to bylo nejdůležitější!

Také obrovský dík patří všem vedoucím dětských klubů, protože se odhodlali vézt děti k tomuto sportu a vychovávat nové dodgeballové talenty! Také velký dík rozhodčím, kteří celý den na hru dohlíželi , a také pořadatelskému městu ve spolupráci s Pionýrskou skupinou Kopřivnice, z. s. Českou asociaci dodgeballu, z. s. a městu Kopřivnice za vzornou přípravu!

P.S. - A kdo nestihl zápasy, a nebo se chce přesvědčit, jak skvělí byli JUNIOŘI, můžete se mrknout na záznam na našem YOUTUBE!