Olbram Challenge - Outdoor camp 2016

foto táboru

Chceš zažít něco nevšedního, hledáš něco víc? Náš tábor pro mladistvé 15+, kde si troufáme tvrdit, že komukoli dáme nevšední zážitek plný zábavy, nabitého programu, překonání sebe sama, poznání nových kamarádů, kteří Vám vydrží déle než 2 týdny po táboře. Ukážeme Vám, že vše není jen o penězích, dostanete podnět přemýšlet odlišně od zažitého systému, ale změna je jenom na Vás...

Olbram Challenge - Outdoor camp 2016

O programu je poměrně zbytečné mluvit, jelikož dokud si to nezažiješ, nemáš šanci si to představit.

foto táboru

Vyzkoušíte si lanové překážky, airsoft, workshopy, noční bojovky, Olbram Race (na motivy Sparťan Race) jedinečnou atmosféru tábora, která je každý rok v jiném stylu. Oblíbenou larpovou hru HungerGames, workshopy, noční přepad a mnohem, mnohem víc... Nebude chybět ani celodenní výlet v nezaměnitelném prostředí jižní Moravy. Nezapomeneme na kolektivní sporty, procvičíme si i zručnost. Nalezneme umělecké vlohy každého účastníka, nebude chybět ani přespání v přírodě. Zdolávání náročných úkolů, nutnost spolehnout se jeden na druhého, opravdové společné zážitky, to vše vede k budování opravdové komunity a celoživotních přátelství. Každá překážka nás společně posune dál.

Kolem táborové základny je okolí plné lesů a zajímavých míst. Nebudeme se však bát vyrazit do okolí a zvládneme i přespání v přírodě. Nezapomeneme na kolektivní sporty, ale procvičíme si i zručnost a vyzkoušíme umělecké vlohy. Zdolávání náročných úkolů, nutnost spolehnout se jeden na druhého, opravdové společné zážitky, to vše vede k budování opravdové party a velkých přátelství, často na celý život. Každá překážka při dosahování cíle nás může posunout dál.

Termín: 12. 8. - 19. 8. 2016

Kde: Olbramkostel, okres Znojmo

Cena: 2 900 kč - strava, výlety, program, doprava, pitný režim, pojištění, pronájem táborové základny.

Doprava: Autobusem z Kopřivnice a Brna (v ceně tábora)

Kontakt: Hlavní vedoucí - Miroslav Klimecký, +420 777 745 887, olbramchallenge@gmail.com, web OlbramChallenge

Přihlášky: informační list, přihláška, zdravotní způsobilost, doporučený seznam věcí

foto táboru