Vánoční Pstruží

Božena Klimecká, 13. prosince 2022
V pátek jsme vlakem vyrazili za sychravého počasí na vánoční víkend ,strávili jsme jej v chatě neb pršelo a začalo k večeru sněžit tak bylo jasné, že sněhu si snad opravdu užijeme ve velkém. Vedoucí pro nás připravili hry o vánocích a také jsme si ozdobili stromek a jídelnu
V sobotu ráno jsme měli sněhové soutěže a odpoledne jsme se vydali do zasněženého terénu a navštívili vrchol Ondřejníku. Dále den pokračoval v duchu bobování her a radovánek.
Vedoucí pro všechny připravili štědrovečerní večeři a k tomu i nachystali prostírání a vše kolem štědrého dne.
Večeře byla úžasná ostatně jako zpívání koled a dělaní tradic. Samozřejmě se všichni těšili na dárky, kterých bylo pod stromečkem opravdu hromada.

Po všem co k Vánocům patří, jsme si udělali ještě menšího Silvestra.

Neděle byla ve znamení vyhodnocení her a ještě jedna hra nakonec potom úklid a oběd a domů

Akci si užili všichni na maximum a těšíme se na další Vánoční zakončení roku 2022.