Vánoční víkend na Celnici

Mirek Klimecký, 6. ledna 2022
První den, jsme si pro děti připravili skutečný pochod do hor. Jelikož se chata Celnica nachází skoro až u Slovenských hranic, tak dopravní spojení je trošku horší.

Než jsme vyjeli, už jsme byli nadšení, jelikož když byl sníh i v Kopřivnici, tak bylo jasné, že sněhu si opravdu užijeme ve velkém.

Takže první den byl hlavní úkol dostat se do chaty přes hromady sněhu a pod černou oblohou.

Nikdo se po cestě neztratil a tak zbyli síly už pouze na vánoční výzdobu a ubytování.

V sobotu jsme se vydali do zasněženého terénu a navštívili rozhlednu a někteří došli až na Bumbálku. Dále den pokračoval v duchu bobování her a radovánek.

Vedoucí pro všechny připravili štědrovečerní večeři a k tomu i nachystali prostírání a vše kolem štědrého dne.

Večeře byla úžasná ostatně jako zpívání koled a dělaní tradic. Samozřejmě se všichni těšili na dárky, kterých bylo pod stromečkem opravdu hromada.

Po všem co k Vánocům patří, jsme si udělali ještě menšího Silvestra.

Neděle byla ve znamení úklidů, cancáků a deskovek.

Akci si užili všichni na maximum a těšíme se na další Vánoční zakončení roku 2022.