Nový oddíl mladých
16. října 2021 So

Olbram 1. turnus - Merlinovo Proroctví 2021

Mirek Klimecký, 19. července 2021
Po roce plném karantén a distanční výuky jsme se naštěstí mohli na táboře sejít stejně
jako každý rok. Všem už nám chyběla ta pravá táborová atmosféra se vším všudy, příroda, která je všude kolem, a nabitý program.
Táboráky, oddílové programy, celotáborové hry, výlety, diskotéky… a to všechno jsme stihli za pouhých 14 dní.

Letošním tématem bylo Merlinovo proroctví, takže středověk - rytíři, meče a kouzla. Všechny hry se odehrály na toto téma a byly zaměřené hlavně na spolupráci v oddílu a zlepšení fyzické kondice. Program byl zábavný od začátku do samého konce a vždy bylo co dělat. Ať už jsme hráli hry, byli na výletě nebo si jen povídali ve stanu s kamarády.

Nejvíc se nám líbilo to, že tábor je ve stanech, máme polní kuchyň, která vaří výborně, a většina her se hraje v lese. Vedoucí i personál byli vždy připraveni se o nás postarat a pomoci nám s čímkoliv nás jen napadlo.

Moc se nám tu líbilo a těšíme se i na další ročník.

Za všechny předsedy

Anežka Wysogladová