Setkání pionýrské skupiny Kopřivnice

Božena Klimecká, 17. prosince 2018
Pracovníci a přátelé pionýrské skupiny Kopřivnice přijeli sobotního večera do Závišic, aby v sále restaurace U Kremlů zhodnotili letní táborovou činnost. Už od začátku bylo jasné, že nic nebude jenom tak, když se sejdou lidé, kteří pracují hlavně srdcem.
Zástupci všech turnusů na Olbramu následně stručně shrnuli dění v podobě prezentace, videa, fotografií či mluveného komentáře. Podobnost našich táborů nedala prostor dlouhým vypravováním a tak zbýval čas už jen na překvapení večera v podobě gratulací naší skupinové vedoucí Božce a Mileně Filové k oslavě jejich životních jubileí.

Po tomto překvapivém bodu programu se již plně rozjela volná zábava při tanci, poslechu nebo diskusích u bohatě prostřených stolů. a většina zúčastněných si odvážela domů dobré pocity ze společně strávených chvíli s lidmi, kteří se dlouho neviděli vzpomínaly jak bylo fajn na táborech a kolik zážitku zažili v obětavé dobrovolné práci.

Děkujeme všem, že vaše srdce jsou stále v akci!