V. Turnus - Olbram Challenge 15+

Mirek Klimecký, 4. září 2018
Aktivity prožívané nejdou ani popsat slovy popsat. Jediné z čeho můžete vyčíst tak úžasnou energii účastníků jsou fotky a i ty jen nestačí. Mezi nejlepší zážitek většiny účastníků je noční výsadek a bojovka s ním spojena zakončena zchlazením na Únanově.

Workshopové přednášky vedli Kuba a Hanka Trnčákovi. Hanka vede svou firmu Svoboda v pořádku a podělila se s účastníky o své rady i tipy do života. Kuba se podělil o své bohaté zkušenosti ohledně focení a i jeho rady a tipy si účastníci vzali k srdci. Dále se i Míra podělil přednáškou o dodgeballe, který hraje většina vedoucích na profi úrovni, a následně jsme ji vícekrát hráli.

Obecně jsme se obešli bez úrazu, jen páru odřenin a jeden zlomený nos.

Nutno dodat, že účastnici byli na konci spokojeně unavení a užili si skvělé strávený čas na Olbramu a také skvělé mírné zakončení léta.

autor článku: David Řeha alias Rohlík