Zimní tábor

Mirek Klimecký, 29. února 2024
Jelikož nám vůbec na tábor nenasněžilo a neměli jsme tak skvělé podmínky, jako na Vánočním Pstruží, tak se muselo bohužel spousta aktivit odehrávat uvnitř.
Všechny hry byly ve stylu Ledového království, jako třeba Ledový pětiboj, kreslení Olafa a další skvělé hry. Letošní celotáborovou hru hrály děti každý za sebe.

V úterý jsme dokonce navštívili dětské zábavní centrum Vrtule, kde si děti vyzkoušely plno různých interaktivních a naučných aktivit a ani se jim nechtělo zpět.

Ve čtvrtek jsme pak byli na dalším výletě, a to ve Frenštátě pod Radhoštěm. Tam jsme si šli zaplavat do místního bazénu a když jsme byli pořádně vykoupaní, zašli jsme si ještě na výstavu LEGA do knihovny.

V pátek jsme měli na programu například tématický AZkvíz a únikovou hru. Večer jsme zakončili sváteční večeří ve formě hamburgerů a Just Dance.
Celý tábor jsme si skvěle užili a už teď se nemůžeme dočkat na příští rok.