Ledová města 2024

Mirek Klimecký, 9. února 2024
Pražskou reprezentační jednotku tvořilo šest členů naší skupiny a ti společně navštívili Národní technické muzeum, Pražský hrad, Loretu a Ministerstvo zahraničních věcí. A to byl pouze pátek.

V sobotu se naši členové účastnili výroční schůze České asociace dodgeballu, která se věnuje nejlepšímu sportu na světě. BTW, hádejte, členové, které PS skupiny stojí za jejím vznikem. ;)

Po schůzi jsme se zúčastnili benefičního koncertu Děti dětem. Nejenže jsme byli svědky krásných vystoupení, především nám učaroval mladý kytarista, jeho sestra a tatínek basák. Nicméně došlo také na oficiality.

Naše nejhlavnější vedoucí skupiny Boženka Klimecká byla oceněna za dlouholetou práci na Sedmikvítku. Dostala krásný diplom a kytičku a jakožto její doprovod jsme byli pozváni na slavnostní galavečeři.
PS za Prahu: Skvělý mrkvový dortíček.

Šedé myšky a Olbramští tygři navštívili krásy Brna.
V pátek jsme zavítali do technického muzea, ve kterém se dětem moc líbilo. Naše další zastávka byla na Radniční věži, abychom si prohlédli Brno i z výšky.

V sobotu ráno jsme navštívili motýly v Papilonii. Byli všude kolem nás, proto jsme museli dávat pozor, abychom žádnému z nich neublížili. Poté jsme se vydali do sklepa pod Novou radnicí. Zde dostali děti pracovní listy, které správně vyplnili.
Zaujala nás také Moravská galerie, ve které nám čokoládu připravil robot a dokonce i s naší fotografií.
Také jsme se prošli Labyrintem pod Zelným trhem za doby středověku.

V neděli jsme se díky Planetáriu dostali až do vesmíru.
Náš výlet jsme zakončili na rozhledně Holedná.