Vánoční Pstruží

Božena Klimecká, 30. prosince 2023
Tento víkend se uskutečnila naše každoroční víkendovka - Vánoční Pstruží
První den jsme se sešli u vlaku a vydali se na cestu právě do nedalekého Pstruží. Po zabydlení nás navštívil Mikuláš i s čertem a andělem a rozdělil děti celkem do šesti týmů. Poté jsme společně ozdobili stromeček a utkali se v první soutěži - stavění nejkrásnějšího sněhuláka za tři minuty .
Druhý den nás po probuzení čekala vánoční rozcvička a po vydatné snídani jsme se vydali na nedaleký kopec bobovat. Po návratu zpět jsme se najedli a chvíli si odpočinuli než nás čekala vánoční bojovka plná znalostí vánočních tradic a poté i vánoční pětiboj. Na chvíli jsme si zašli hrát do sněhu než jsme se sešli u nádherné Štědrovečerní večeře. Po ní jsme si zazpívali koledy, rozdali drobné dárečky a oslavili příchod Nového roku i s ohňostrojem a zatančili si Just dance.
Poslední den naší víkendovky jsme si zahráli poslední hru - Máme rádi Vánoce. Poté proběhlo vyhlášení a po obědě jsme se vydali na cestu zpátky domů.
Celou víkendovku jsme si neskutečně moc užili. Nabila nás vánoční a pozitivní náladou