Olbram Challenge outdoor camp 15+ po paté!

Mirek Klimecký, 5. září 2017
Pátý ročník letos přinesl spoustu nových aktivit a workshopů. Bohužel ze začátku nás přepadli noční chladné teploty, které jsme zdárně překonali a pak si vážili dalších teplejších večerů.

Ono vysvětlovat co jsme měli za aktivity je stejně nepopsatelné a nejvíc jde vyčíst z fotek a videí. Tam je akorát škoda, že třetina aktivit je v noci a záběry jsou nepoužitelné 

Stihli jsme i dva výlety a to Vranov nad Dyjí, kde jsme po třech letech vyzkoušeli opět lanové aktivity, Znojmo a Únanov na svlažení.

Letošní workshopové přednášky patřili Hance Trnčákové, která vede svou vlastní svobodnou firmu a to Svobodu v pořádku. A z toho si Challengáci vzali nejvíc rad do života.

Pátý ročník Olbram Challenge se obešel bez úrazu, ale za to o únavu nebyla nouze.

Více jsme se věnovali novému sportu a to dodgeballu, který hraje polovina vedoucích Olbram Challenge týmu.

Nutno dodat, že účastnici byli na konci spokojeně unavení a užili si skvělé zakončení léta.