OlbramChallenge outdoor camp 15+

Mirek Klimecký, 3. září 2016
4. ročník OCH byl zase jiný. Na naší cestě jsme my i účastníci poznali, že zážitky jako takové neodmyslitelně patří také k procesu tvoření vlastní cesty a poznání sebe sama.

A tak nejen některé hry dostaly novou podobu a náboj, ale také workshopy a cvičení měly větší prostor.

Byla to dobrá investice, protože dopad workshopů určuje každý účastník sám. Je na něm, kam se chce v životě posunout, čemu věřit a jak plánovat své další kroky.

Otázkou bude vždy, co chce ;)

A co chcete vy?

Reference účastníce:

Čekáš, že za počítačem zažiješ něco neuvěřitelného a nezapomenutelného? Tak to se mýlíš, ale mám pro tebe super zprávu - jsou to pouze dvě slova. OLBRAM CHALLENGE. Jen zde zažiješ, stejně jako letos já a mí přátelé, spoustu nočních i denních her, skoro 5hodinový pěší výlet se zavázanýma očima a nohama, teleportaci každý den přes Stargate na jinou planetu, běh OlbramRace. To a ještě víc jen a pouze tady, nikde jinde. Tak neváhej
a příští rok jeď s námi. Během jednoho dne jsme se všichni seznámili a začali táhnout za jeden provaz.
Náš kolektiv je rok od roku lepší a to jenom díky komunikaci a spolupráci. Každý si mnohé uvědomil díky Andymu Winsonovi, Lukáši Gregorovi a hlavně díky Hance a Kubovi Trnčákovým. Naučil se mnoho nových věcí nebo si je znovu osvojil, nyní se umí za celý den ocenit a uvědomit si, za co je vděčný. Byl velký rozdíl, když jsme mluvili o tom, co se nám na táboře líbí a nelíbí první a poslední den. První den bylo 30% odpovědí ‘‘NEVÍM“
a poslední den ani 1%. Což je podle mě neuvěřitelné, jak se každý naučil mluvit před ostatními a vyjadřovat přesně to, co chce říct.
Pokud je ti více než 15 let a už tě počítač omrzel, chození po venku taktéž, tak ti mohu doporučit jediné. Přijeď na OLBRAM CHALLENGE 2017 A ZAŽIJ VÍC! Těší se na Vás stejně jako každý rok parádní vedoucí, personál
a účastníci zájezdu na Olbram. Tak zase za rok!!